SolarEdge ogłasza plany globalnego wdrożenia swojej pierwszej w swoim rodzaju platformy oprogramowania do optymalizacji energii dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych - Branża OZE w Polsce | Top-Oze
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje z rynku OZE oraz prezent!
Partnerzy
x

  SolarEdge ogłasza plany globalnego wdrożenia swojej pierwszej w swoim rodzaju platformy oprogramowania do optymalizacji energii dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych

  Paulina Molenda na podstawie otrzymanej informacji prasowej, 19.06.2024 r.

  SolarEdge Technologies ogłosił globalne wprowadzenie SolarEdge ONE dla przedsiębiorstw, kompleksowej, opartej na specjalistycznym oprogramowaniu platformy optymalizacji energii dla komercyjnych i przemysłowych (C&I) aplikacji solarnych, która ma być ogólnie dostępna w nadchodzących miesiącach.

  OZE  
  SolarEdge

  SolarEdge ONE dla sektora C&I to pierwsza w swoim rodzaju platforma optymalizacji energii, opracowana przez SolarEdge specjalnie dla EPC, dostawców usług operacyjnych i konserwacyjnych (O&M) oraz firm. Została ona zaprojektowana do automatycznego i ciągłego zarządzania produkcją, magazynowaniem i zużyciem energii, umożliwiając firmom maksymalizację oszczędności energii i osiągnięcie celów środowiskowych poprzez wykorzystanie analizy danych w czasie rzeczywistym do podejmowania inteligentnych decyzji.

  SolarEdge ONE dla sektora C&I zaoferuje EPC i zespołom O&M zaawansowane narzędzia do monitorowania PV i zarządzania flotą, dostosowane specjalnie do zastosowań C&I. Platforma oprogramowania zapewni dogłębną analizę wydajności całych flot fotowoltaicznych, aż do poziomu modułu. Ponadto ma ona pomóc zespołom EPC i O&M zminimalizować czas przestojów i ograniczyć liczbę wizyt na miejscu dzięki takim funkcjom, jak zdalne rozwiązywanie problemów, obsługa urządzeń i zdalna konfiguracja. System alertów na żywo platformy umożliwi proaktywne reagowanie na krytyczne problemy w celu zwiększenia wydajności systemu.

  Platforma SolarEdge ONE dla sektora C&I została zaprojektowana jako pojedynczy ekosystem do kontrolowania i zarządzania zasobami energetycznymi obiektu, w tym fotowoltaiką, magazynowaniem, ładowarkami pojazdów elektrycznych i zasobami budynku, takimi jak HVAC, oświetlenie itp. Zapewni ona wgląd w energię różnym interesariuszom w organizacji i ma na celu uczynienie niepotrzebnymi skomplikowanych integracji stron trzecich.

  Zvi Lando, dyrektor generalny SolarEdge, komentuje:
  SolarEdge ONE dla biznesu jest kulminacją naszych ostatnich strategicznych przejęć firm programistycznych Wevo do zarządzania ładowaniem EV i Hark do optymalizacji aktywów energetycznych budynków, a także naszej wiedzy i know-how w zakresie opracowywania dedykowanego rozwiązania do optymalizacji energii C&I. Uzupełniając nasze portfolio sprzętowe falowników i naszych nowych systemów magazynowania C&I, kompleksowe rozwiązanie zaoferuje klientom kompletny, kompleksowy ekosystem z optymalizacją pod kątem oszczędności energii, od jednego dostawcy. Wierzymy, że to rozwiązanie przyniesie znaczącą wartość dla firm w ich transformacji energetycznej, zapewniając zaawansowane technologicznie i gotowe na przyszłość rozwiązanie, które może ewoluować wraz ze zmieniającymi się potrzebami„.

   

  #OZE

  Udostępnij w mediach społecznościowych:
  Polecamy także

  © Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą lub podaniem nazwy wydawcy Marketing Relacji Sp. z o.o.

   Formularz zapytań - w czym możemy pomóc?

   Nasze usługi marketingoweUsługi najlepszych Wykonawców OZE

   ReklamaArtykułLinkowanieWsparcie sprzedażyObsługa KlientaInne usługi

   Jesteś zainteresowany instalacją OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyn energii lub inna usługa)? Kliknij w ten baner.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Jesteś zainteresowany usługami marketingowymi? Kliknij w ten baner.

   Instalacja fotowoltaikiInstalacja pompy ciepłaMagazyn energiiWymiana piecaTermomodernizacjaInne usługi OZE

   Wybierając Wykonawcę, kieruję się w pierwszej kolejności:
   Wysoką jakościąGwarancjąCzasem realizacjiCenąInne

   Rodzaj użytkownika:
   Osoba indywidualnaFirmaRolnikSpółdzielnia

   Kiedy planujesz instalację?
   TerazDo 3 miesięcyDo 6 miesięcyDo 12 miesięcy

   W celu umówienia spotkania wypełnij poniższy formularz. Doradca wybranej dla Ciebie najlepszej firmy skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Administratorem Twoich danych osobowych pozostawionych na portalu jest właściciel portalu TOP-OZE.pl Spółka Marketing Relacji Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Mangalia 4/206. Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

   Chcesz być częścią TOP-OZE? Dołącz do nas!

   TOP-OZE.pl - o Nas
   Portal z aktualnymi informacjami z rynku OZE, a w szczególności: fotowoltaika, wymiana pieców i instalacja pomp ciepła.
   Informacja o polecanych: Wykonawcach, Producentach OZE
    
   Informacje o programach, dofinansowaniach dla osób zainteresowanych systemem fotowoltaicznym i pompami ciepła
   Pomożemy znaleźć dobrych Pracowników i Pracodawców
   Kontakt

   Marketing Relacji Sp. z o.o.
   ul. Mangalia 4, lok. 206
   02-758 Warszawa
   NIP 9512275561

   Copyright © 2021 TOP-OZE.pl  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Polityka prywatności  •  Regulamin

   Realizacja: Bazinga