Już 22 czerwca VI Konferencja „Inteligentna Energetyka” - Branża OZE w Polsce | Top-Oze
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje z rynku OZE oraz prezent!
Partnerzy
x

  Już 22 czerwca VI Konferencja „Inteligentna Energetyka”

  Patrycja Suder, 20.06.2022 r. godz. 9:40
  OZE  

  Digitalizacja, Decentralizacja, Dekarbonizacja – to trzy słowa przewodnie VI Konferencji „Inteligentna Energetyka”, która odbędzie się już we wtorek 22 czerwca w Sound Garden Hotel w Warszawie. Wydawnictwo ARTSMART zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu, poświęconemu zagadnieniom Energetyki 3D.

  Obserwowane pogarszanie się stanu środowiska naturalnego, w tym klimatu  na skutek spalania surowców kopalnych, stanowi coraz silniejszy argument przy zastępowaniu konwencjonalnych paliw alternatywnymi. Neutralność klimatyczna stała się fundamentalnym aspektem przy rozwoju niemal każdego sektora gospodarki, a według specjalistów kluczem do wypracowania zeroemisyjności są narzędzia z zakresu Energetyki 3D. Zadaniem konferencji jest promowanie aktualnych i rzetelnych informacji na temat potrzeb i wyzwań z jakimi zmaga się lub niedługo zacznie zmagać rynek energii.  Eksperci branży energetycznej skupią się na predyspozycjach i szansach Polski na osiągnięcie pełnej dekarbonizacji do połowy XXI wieku poprzez wykorzystanie digitalizacji oraz decentralizacji krajowej energetyki.

  Program konferencji zakłada 3 merytoryczne wystąpienia oraz 9 technologicznych, skierowane do przedstawicieli regulatora, firm z branży energetycznej i utilities, instytucji branżowych, naukowców oraz dostawców oferujących produkty lub usługi związane z digitalizacją, decentralizacją i dekarbonizacją sektora energetycznego. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać faktów na temat obecnego stanu środowiska w Unii Europejskiej oraz w Polsce, czy wpływie nowych regulacji prawnych na wdrażanie zaawansowanych technologii do polskiej energetyki. Poznają innowacyjne technologie i rozwiązania IT przeznaczone dla energetyki, w tym systemów odnawialnych źródeł energii i zmierzą się z wieloma innymi tematami z obszaru energetyki 3D.

  W kontekście digitalizacji specjaliści opowiedzą o sposobach zarządzania danymi w celu ich pozyskiwania, przetwarzania i analizowania oraz zachowania cyberbezpieczeństwa. W zakresie dekarbonizacji przodować będą technologie odnawialnych źródeł energii, systemy magazynowania energii oraz bezpieczeństwo energetyczne, zaś metody obniżania emisji gazów cieplarnianych, czy formy finansowania projektów odniosą się do hasła dekarbonizacji.

  Udział w VI Konferencji „Inteligentna Energetyka” to konstruktywne rozmowy, okazja na zawarcie i podtrzymanie relacji biznesowych, a także inspiracja i możliwość poszerzenia spojrzenia na kwestie środowiskowo-energetyczne.

  Udostępnij w mediach społecznościowych:

   Formularz zapytań - w czym możemy pomóc?

   Nasze usługi marketingoweUsługi najlepszych Wykonawców OZE

   ReklamaArtykułLinkowanieWsparcie sprzedażyObsługa KlientaInne usługi

   Jesteś zainteresowany instalacją OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyn energii lub inna usługa)? Kliknij w ten baner.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Jesteś zainteresowany usługami marketingowymi? Kliknij w ten baner.

   Instalacja fotowoltaikiInstalacja pompy ciepłaMagazyn energiiWymiana piecaTermomodernizacjaInne usługi OZE

   Wybierając Wykonawcę, kieruję się w pierwszej kolejności:
   Wysoką jakościąGwarancjąCzasem realizacjiCenąInne

   Rodzaj użytkownika:
   Osoba indywidualnaFirmaRolnikSpółdzielnia

   Kiedy planujesz instalację?
   TerazDo 3 miesięcyDo 6 miesięcyDo 12 miesięcy

   W celu umówienia spotkania wypełnij poniższy formularz. Doradca wybranej dla Ciebie najlepszej firmy skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Administratorem Twoich danych osobowych pozostawionych na portalu jest właściciel portalu TOP-OZE.pl Spółka Marketing Relacji Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Mangalia 4/206. Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

   Chcesz być częścią TOP-OZE? Dołącz do nas!

   TOP-OZE.pl - o Nas
   Portal z aktualnymi informacjami z rynku OZE, a w szczególności: fotowoltaika, wymiana pieców i instalacja pomp ciepła.
   Informacja o polecanych: Wykonawcach, Producentach OZE
    
   Informacje o programach, dofinansowaniach dla osób zainteresowanych systemem fotowoltaicznym i pompami ciepła
   Pomożemy znaleźć dobrych Pracowników i Pracodawców
   Kontakt

   Marketing Relacji Sp. z o.o.
   ul. Mangalia 4, lok. 206
   02-758 Warszawa
   NIP 9512275561

   Copyright © 2021 TOP-OZE.pl  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Polityka prywatności  •  Regulamin

   Realizacja: Bazinga