Stacje ładowania GreenWay Polska na kolejnych parkingach Ikea. - Branża OZE w Polsce | Top-Oze
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje z rynku OZE oraz prezent!
Partnerzy
x

  Stacje ładowania GreenWay Polska na kolejnych parkingach Ikea.

  Justyna Madan, 17.08.2021 r. godz. 17:20

  Rozglądając się za nowymi meblami w sieci sklepów Ikea, można jednocześnie naładować swój elektryczny samochód. W sierpniu GreenWay Polska uruchomił 12 nowych stacji ładowania na parkingach pod skandynawską sieciówką. Warto pamiętać, że usługa jest płatna i należy mieć własny kabel.

  Na mapie GreenWay Polska znajduje się już ponad 70 punktów ładowania. Z 12 nowych, uruchomionych w sierpniu 2021 skorzystają kierowcy elektryków w sześciu lokalizacjach, na parkingach pod sklepami Ikea: Szczecin – 4 szt., Gdańsk – 2 szt., Warszawa-Targówek – 2 szt., Bydgoszcz – 1 szt., Poznań – 1 szt., Łódź – 2 szt.
  – Ładowanie samochodu na parkingach sklepów, galerii i centrów handlowych w czasie wykonywania zakupów to znaczne ułatwienie dla elektromobilnych kierowców – mówi Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – W sieci GreenWay już ponad połowa stacji ładowania jest zlokalizowana w tego typu miejscach. Widzimy, że są regularnie używane, co oznacza, że realnie odpowiadają na potrzeby kierowców.

  Zainstalowane stacje ładowania to Ensto Chago Pro 2x 22 kW. Nowe stacje oferują łącznie 24 punkty ładowania, każdy o mocy 22 kW prądu przemiennego, które wyposażone są w złącze Typu 2. Usługa ładowania na wszystkich stacjach jest płatna zgodnie ze standardowym cennikiem GreenWay Polska. Za usługę ładowania można płacić miesięcznie, w zależności od tego ile średnio kilometrów przejeżdżamy, do wyboru jest opcja Energia Standard, Plus oraz Max, a opłata jest uzależniona od mocy (kW).
  Sieć własnych stacji ładowania Ikea w Polsce to już 48 punktów ładowania na 24 stacjach. Poza Szczecinem, który ma 4 stacje, reszta placówek posiada dwie. Wszystkie stacje oferują kierowcom jeden spójny standard modelu i wyposażenia.

  Od stycznia 2018 roku GreenWay zarządza stacjami ładowania IKEA, które zostały najpierw zainstalowane w Bydgoszczy i Poznaniu, a w późniejszym okresie przy kolejnych sklepach IKEA zlokalizowanych w Katowicach, Jankach koło Warszawy, Wrocławiu, Krakowie i Lublinie. W sierpniu 2020 r. stacje zostały dostosowane do wymogów ustawy o elektromobilności i nastąpił ich formalny odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego. Nowo uruchomione stacje dołączyły do stacji partnerskich na mapie GreenWay i wszyscy klienci mogą korzystać z nich z wykorzystaniem własnego przewodu ładującego Typu 2. Ich aktywacja możliwa jest z wykorzystaniem zbliżeniowej karty RFID lub aplikacji GreenWay.

   

  Udostępnij w mediach społecznościowych:

   Formularz zapytań - w czym możemy pomóc?

   Nasze usługi marketingoweUsługi najlepszych Wykonawców OZE

   ReklamaArtykułLinkowanieWsparcie sprzedażyObsługa KlientaInne usługi

   Jesteś zainteresowany instalacją OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyn energii lub inna usługa)? Kliknij w ten baner.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Jesteś zainteresowany usługami marketingowymi? Kliknij w ten baner.

   Instalacja fotowoltaikiInstalacja pompy ciepłaMagazyn energiiWymiana piecaTermomodernizacjaInne usługi OZE

   Wybierając Wykonawcę, kieruję się w pierwszej kolejności:
   Wysoką jakościąGwarancjąCzasem realizacjiCenąInne

   Rodzaj użytkownika:
   Osoba indywidualnaFirmaRolnikSpółdzielnia

   Kiedy planujesz instalację?
   TerazDo 3 miesięcyDo 6 miesięcyDo 12 miesięcy

   W celu umówienia spotkania wypełnij poniższy formularz. Doradca wybranej dla Ciebie najlepszej firmy skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Administratorem Twoich danych osobowych pozostawionych na portalu jest właściciel portalu TOP-OZE.pl Spółka Marketing Relacji Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Mangalia 4/206. Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

   Chcesz być częścią TOP-OZE? Dołącz do nas!

   TOP-OZE.pl - o Nas
   Portal z aktualnymi informacjami z rynku OZE, a w szczególności: fotowoltaika, wymiana pieców i instalacja pomp ciepła.
   Informacja o polecanych: Wykonawcach, Producentach OZE
    
   Informacje o programach, dofinansowaniach dla osób zainteresowanych systemem fotowoltaicznym i pompami ciepła
   Pomożemy znaleźć dobrych Pracowników i Pracodawców
   Kontakt

   Marketing Relacji Sp. z o.o.
   ul. Mangalia 4, lok. 206
   02-758 Warszawa
   NIP 9512275561

   Copyright © 2021 TOP-OZE.pl  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Polityka prywatności  •  Regulamin

   Realizacja: Bazinga