Największe show e-mobility. EV Experience już 24-25 czerwca - Branża OZE w Polsce | Top-Oze
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje z rynku OZE oraz prezent!
Partnerzy
x

  Największe show e-mobility. EV Experience już 24-25 czerwca

  Patrycja Suder, 10.06.2022 r. godz. 11:00

  Rynek samochodów elektrycznych cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zyskując coraz więcej zwolenników. Pojazdy napędzane poprzez prąd przestają być wyjątkowym zjawiskiem na drogach, a określenie EV na stałe zagościło jako powszechne słowo w słowniku. Odpowiedzią na rosnącą sympatię i popyt na rynku jest dwudniowe show EV Experience.

  Ciągły przyrost potencjalnych klientów „elektryków”, a przede wszystkim przedsiębiorców  warunkują czynniki, jak niższe koszty,  bardziej przyjazna środowisku polityka firmy. Nic więc dziwnego, że coraz większą część firmowej floty samochodowej stanowią pojazdy EV. To właśnie z myślą o biznesie zaplanowano pierwszy dzień największego testu samochodów elektrycznych odbywającego się w Polsce. Już w piątek 24 czerwca 2022r. na Torze Modlin firmy i instytucje będą mogły przyjrzeć się mobilności przyszłości i zgłębić wiedzę o korzyściach e-mobility użytkowanej na potrzeby transportowe.

  Wydarzenie przewiduje również wiele atrakcji dla wszystkich fanów motoryzacji. Entuzjaści samochodów zaproszeni są na drugi dzień eventu, otwarty specjalnie dla nich. Publiczność będzie miała okazje nie tylko poznać technologię zeroemisyjną i podziwiać elektryczne pojazdy, ale też doświadczyć niesamowitych wrażań z jazdy wieloma przygotowanymi przez organizatorów modelami EV.

  Już 24 czerwca Tor Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim zapełni kilkaset e-pojazdów. Publiczności zostaną zaprezentowane najciekawsze i najpopularniejsze modele, a także najnowsze, premierowe odsłony dostępnych na polskim rynku marek samochodowych.

  Wśród przewidywanych punktów programu:

  • Największy w Polsce test samochodów elektrycznych – EV Test Drive Day
  • Nauka kierowania samochodem elektrycznym – Akademia EV
  • Fascynujący pokaz możliwości prezentowanych pojazdów – EV Show
  • Wyścig na okrążenia przy najniższym zużyciu energii przez EV – kWh/km Zero Race
  • Zawody dla chętnych kierowców, rywalizujących o najlepszy czas przejazdu przy użyciu prywatnego samochodu EV – I Mistrzostwa Polski amatorów w klasie seryjnych samochodów elektrycznych
  • Warsztaty, wystąpienia i wiele, wiele innych ekscytujących atrakcji.

  Zbliżające się wielkimi krokami show poświęcone elektromobilności ma za zadanie „edukować i promować pojazdy elektryczne”, jak twierdzi Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych. Według danych przedstawionych przez przedstawiciela PSPA wynika, że w 2021r. liczba zarejestrowanych osobówek napędzanych elektrycznie wyniosła dwa razy więcej niż w 2020r. i niespełna cztery razy tyle co w 2019r.

  Jak zdradza Koordynator EV Klubu Polska, Łukasz Lewandowski, wydarzenie przewiduje II Zlot klubowiczów. „Spodziewamy się kilkuset uczestników. Każdy z gości EV Experience będzie mógł zapytać praktyków elektromobilności o ich opinie i doświadczenia z codziennej eksploatacji EV”.

  „Poprzez organizację jazd testowych, szkoleń, warsztatów technicznych i sesji merytorycznych oraz wielu innych aktywności edukacyjnych, zamierzamy promować zrównoważony transport, bezpieczeństwo i ekonomiczną jazdę.” – mówi rzecznik prasowy PSPA, Maciej Gis.

  Oferta pojazdów elektrycznych stale się powiększa. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne przekonują się coraz mocniej do samochodów z napędem elektrycznym. Światowy rynek motoryzacyjny rozrasta się nie tylko o osobówki, ale i ciężarówki, autobusy, hulajnogi, czy rowery, których wyłącznym paliwem jest prąd. Wydarzenie kierowane jest do szerokiego grona odbiorców. W programie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno fani, znawcy i specjaliści branży elektromobilności, pragnący poszerzyć posiadaną już wiedzę, jak i amatorzy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z pojazdami elektrycznymi.

  Udostępnij w mediach społecznościowych:

   Formularz zapytań - w czym możemy pomóc?

   Nasze usługi marketingoweUsługi najlepszych Wykonawców OZE

   ReklamaArtykułLinkowanieWsparcie sprzedażyObsługa KlientaInne usługi

   Jesteś zainteresowany instalacją OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyn energii lub inna usługa)? Kliknij w ten baner.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Jesteś zainteresowany usługami marketingowymi? Kliknij w ten baner.

   Instalacja fotowoltaikiInstalacja pompy ciepłaMagazyn energiiWymiana piecaTermomodernizacjaInne usługi OZE

   Wybierając Wykonawcę, kieruję się w pierwszej kolejności:
   Wysoką jakościąGwarancjąCzasem realizacjiCenąInne

   Rodzaj użytkownika:
   Osoba indywidualnaFirmaRolnikSpółdzielnia

   Kiedy planujesz instalację?
   TerazDo 3 miesięcyDo 6 miesięcyDo 12 miesięcy

   W celu umówienia spotkania wypełnij poniższy formularz. Doradca wybranej dla Ciebie najlepszej firmy skontaktuje się z Tobą możliwie szybko.


   *Pola obowiązkowe
   **Pole obowiązkowe przy wysyłaniu zapytania przez firmę

   Administratorem Twoich danych osobowych pozostawionych na portalu jest właściciel portalu TOP-OZE.pl Spółka Marketing Relacji Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Mangalia 4/206. Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

   Chcesz być częścią TOP-OZE? Dołącz do nas!

   TOP-OZE.pl - o Nas
   Portal z aktualnymi informacjami z rynku OZE, a w szczególności: fotowoltaika, wymiana pieców i instalacja pomp ciepła.
   Informacja o polecanych: Wykonawcach, Producentach OZE
    
   Informacje o programach, dofinansowaniach dla osób zainteresowanych systemem fotowoltaicznym i pompami ciepła
   Pomożemy znaleźć dobrych Pracowników i Pracodawców
   Kontakt

   Marketing Relacji Sp. z o.o.
   ul. Mangalia 4, lok. 206
   02-758 Warszawa
   NIP 9512275561

   Copyright © 2021 TOP-OZE.pl  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Polityka prywatności  •  Regulamin

   Realizacja: Bazinga